EgzersizDer Eğitim Kurulu Başkanı Gülbaran Meral, Türk Sporuna Hizmet İçin Çalışıyoruz
EgzersizDer, egzersiz ve eğitim alanlarında önemli bir etki yaratma potansiyeline sahip bir platform olarak kendini konumlandırıyor. Kısa süre önce Türk sporu ve sporcusuna hizmet amacıyla kurulan EgzersizDer, ülkemizde büyük bir açığı kapatmayı hedefliyor.
EgzersizDer’in kuruluş sürecinden itibaren, Eğitim Kurulu Başkanı olarak görev yapan Dr. Gülbaran Meral proje ekibiyle gerçekleştirdiği çalışmalarla EgzersizDer’in sağlıklı şekilde kurulmasının ardından toplumun geniş kitlelerine ulaşılması ve gelişmesine de büyük katkılar sağlıyor. Kendisiyle kuruluş sürecini ve EgzersizDer’in Türk Sporuna sağlayacağı katkıları konuştuk. Meral’ın liderliği, projenin eğitim yönünü şekillendirmekle kalmayıp aynı zamanda projenin genel ilerlemesine de katkı sağlıyor.
Dr. Gülbaran Meral mikrofonumuza yaptığı açıklamada; “EgzersizDer’in Eğitim Kurulu Başkanı olarak bu heyecan verici projenin bir parçası olmaktan büyük bir memnuniyet duyuyorum. Bu projenin öncüsü olarak, spor ve eğitim alanlarını birleştirerek sağlıklı bir yaşam biçiminin teşvik edilmesine katkı sağlamayı hedefliyoruz. Projemizin amacı, bireylerin egzersiz ve eğitim ile ilgili güvenilir ve bilimsel temelli kaynaklara erişimini kolaylaştırmaktır. Toplumun geniş kesimlerine ulaşarak daha sağlıklı ve aktif bir yaşam tarzının benimsenmesini desteklemek, en büyük hedeflerimizden biridir.
Eğitim Kurulu ve Bilim Kurulu olarak, EgzersizDer’in projenin temelini oluşturacak çalışmalar yürütüyoruz. Bu süreçte büyük bir özveri ile çalışıyoruz. Başta EgzersizDer Başkanımız Nevzat Yıldız, Bilim Kurulu Başkanımız Hüseyin Üvet ve diğer çalışma arkadaşlarımızla birlikte, sporun ve eğitimin kesişim noktasında yeni perspektifler sunmayı amaçlayan projemizin gelişimine öncülük ediyoruz. Bu projenin geleceği için büyük bir potansiyel görüyoruz. EgzersizDer, sporun ve eğitimin hayatımızdaki önemini vurgularken aynı zamanda güvenilir kaynaklarla bireylerin bilinçli kararlar almasına yardımcı olacak bir platform olma amacını taşıyor. Tüm katkıda bulunanlara teşekkür ederim ve projenin ilerleyen süreçlerde daha da büyümesini ve etkisini artırmasını dilerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This will close in 20 seconds